• fullslide1
  • fullslide1
  • fullslide1
  • fullslide1
  • fullslide1

Hamak Ogrodowy - Basenowy na Rynki Hotelarskie Outdoor
To niedościgniony zwycięzca wielkości, który może pomieścić 2 osoby dorosłe i dwoje dzieci. Jest to bardzo wygodny wypoczynkowy hamak a niejednokrotnie nazywany leżanką zewnętrzną. Jedyną jego wadą a z drugiej strony zaletą to wielkość. Do posadowienia potrzeba dużo miejsca a mianowicie długości 360 cm a szerokości 160, hamak jest wysoki na 160 cm.

lozko_zewnetrzne_lezysko_wypoczynkowy_hamak_ogrodowy_duzy

lozko_ogrodowe_lezanka_hamak_wypoczynkowe_meble_ogrodowe_wodoodporne_hamak_fallea

Pergole Łóżka Wypoczynkowe Zewnętrzne na Baseny, Plaże, Spa
Pergole zewnętrzne czy też popularnie nazywane łóżka ogrodowo-wypoczynkowe z baldachimem to forma mebli stosowanych w ekskluzywnych miejscach przy basenach, stawach kąpielowych czy też często stosowane w nadmorskich hotelach przy plażach. Konstrukcja wykonana z aluminium.
                
Łóżko z przesłoną typu Wigo Pergola Wypoczynkowa P007 to łóżka zewnętrzne, które można konfigurować zgodnie z zapotrzebowaniem, wszystko zależy od przestrzeni jaką posiadamy w miejscach wypoczynkowych. Nasze zestawy pergoli z reguły produkuje się w układach dwu osobowych. Baldachim jest tak wykonany, aby pomieścił na łóżku dorosłe 2 osoby i małe dziecko. Z reguły wyposażenie w baldachimy wypoczynkowe najczęściej są sprzedawane do hoteli 4, 5 gwiazdkowych gdzie zarządzający chcą podnieść wysoki poziom wypoczynku na zewnętrzych miejscach przy basenach jak i nad samym morzem.
Wymiary standardowych to 200 x 200 x wysokość 220. Łóżka możemy rozbudować dokładając do szerokość 100 cm i tak wychodzi nam jeden moduł 300 x 200 x 220 cm.
Oprócz wygody dla klientów korzystających z łóżek zewnętrznych, można stwierdzić, że meble te pięknie wyglądają w obrębie stref wypoczynkowych i podnoszą ich prestiż oraz tworzą fajny intymny klimat.

pergole_basenowe_pergola_wypoczynkowa_ekskluzywne_meble_wypoczynkowe_zewnetrzne_aluminiowe

Leżaki do Aquaparków, Leżanki Ogrodowe, Basenowe do Stref Relaksu i Spa
Wykonanie Aluminium, Drewno Robinia Akacjowa dla Rynku Horeca,
Łóżka do Opalania Wodoodporne Outdoor Horeca

lezak_basenowy_z_batylina_aluminiowy_dla_rynku_horeca_wytrzymale_lezanki_zewnetrzne
lezanki_lezak_alumniowy_basenowy_wytrzymaly_batylina_wigo_gasiorowski
lozka_zewnetrzne_meble_do_stref_wypoczynkowych_wigo_lezak_exclusive_warszawa_aquapark
laezanki_do_spa_basenu_lazaki_wypoczynkowe

Jeżeli interesują Cię leżanki lub leżaki podajemy maila na które wyślij zapytanie dla rynku polskiego lub europejskiego. Meble zamówione dostarczamy w całej europie.  
e-mail: europa@wigo.pl
            polska@wigo.pl
Sprzedażą mebli na rynki europejskie zajmuje się firma: 
Wigo Gąsiorowski 
Nowowiejska 71/1A,  50-340 Wrocław 
tel. 785 108 100